O firmie

Witamy wszystkich zainteresowanych usługami naszej firmy.

Od roku 2003 świadczymy usługi remontowo-budowlane na rynku polskim, głównie w województwie Kujawsko Pomorskim oraz Wielkopolskim. Pracujemy również na terenie Niemiec i Austrii, między innymi dlatego stosowane przez technologie są o krok do przodu przed konkurencją.

Firma Kwadrat oferuje prace remontowo budowlane z zastosowaniem tylko sprawdzonych materiałów i nowoczesnych technologii. Proponujemy naszym klientom optymalne rozwiązania w rozsądnych cenach, żeby każdy klient był z wykonanych usług zadowolony zarówno pod względem jakościowym jak i finansowym.

Każde przedsięwzięcie traktujemy indywidualnie. Dokonujemy bezpłatnego pomiaru oraz wstępnej wyceny wraz z zestawieniem potrzebnych materiałów. Kosztorys dużych inwestycji ustalamy indywidualnie.

W naszej działalności używamy markowych, profesjonalnych narzędzi, które pozwalają wykonać powierzone nam prace precyzyjnie, sprawnie i na czas.

Kierujemy się trzema ważnymi dla nas zasadami, które stanowią zarazem nasze motto:

  • schludnie i solidnie,
  • terminowo - zgodnie z ustalanym realnie czasem wykonania usługi
  • za rozsądne pieniądze.

Zapraszamy do zapoznania się z zakresem naszych usług i obejrzeniem galerii. Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy do kontaktu mejlowego, telefonicznego, a najlepiej osobistego.


Dziękujemy za odwiedzenie strony naszej firmy oraz za zapoznanie się z zaprezentowaną na niej ofertą.

Share

Kontakt

Telefon kontaktowy:

+48 782 463 628

P.P.H.U Kwadrat Dąbrowa

Partnerzy

www.tartak-24.pl